Kim jesteśmy - nasze atuty

METRO PROPERTIES Polska jest spółką serwisową międzynarodowego koncernu METRO zarządzającego przeszło 840 obiektami w 30 krajach.

W skład naszego portfolio wchodzi dziewięć Centrów Handlowych, cztery parki handlowe i jeden obiekt biurowy - w sumie pod naszą opieką znajduje się ponad 450 000 m2 GLA. Zaufało nam ponad ośmiuset Najemców, a w ciągu roku zarządzane przez nas obiekty odwiedza przeszło 60 milionów klientów.

Od 1996 roku METRO PROPERTIES Polska oferuje usługi w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i procesami inwestycyjnymi. Odpowiada za strategiczny rozwój, planowanie, budowę, wynajem oraz sprzedaż/kupno nieruchomości. Trzonem działalności METRO PROPERTIES Polska jest zarządzanie Centrami Handlowymi. Poprzez nowatorskie i odpowiedzialne podejście do projektów, ciągłe poszukiwanie nieschematycznych rozwiązań zorientowanych na lokalne uwarunkowania, realizujemy naszą misję, jaką jest stałe podnoszenie wartości zarządzanych przez nas nieruchomości.

Mamy dwudziestoletni "track record" współpracy z największymi sieciami handlowymi i partnerami biznesowymi operującymi na europejskim rynku.

Posiadamy wszystko to, co jest potrzebne, by skutecznie zarządzać aktywami naszych partnerów:

  • doświadczenie w optymalizacji kosztów,
  • wiedzę o tym, jak perspektywicznie zabezpieczyć wartość nieruchomości,
  • stały zespół specjalistów,
  • zasady Compliance.