Partnerzy

Rafał Nowicki CEO of Apollo Rida

Współpracowaliśmy z METRO PROPERTIES ponad dwadzieścia lat. METRO PROPERTIES to solidny i odpowiedzialny partner, który przestrzega bardzo wysokich standardów zarządzania i utrzymania nieruchomości komercyjnych, jednocześnie przez lata skutecznie podnosząc ich wartość. Relacje z METRO PROPERTIES nacechowane były wzajemnym szacunkiem, transparentnością i najwyższym profesjonalizmem świadczenia usług.

Piotr Ziarkowski. GE Capital Real Estate

W METRO PROPERTIES pracują eksperci - praktycy z doświadczeniem we wszystkich obszarach związanych z budową, rozbudową i zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi. Skupienie kompletu usług pod jednym dachem stanowi o sile firmy na bardzo konkurencyjnym i dynamicznym rynku usług tego rodzaju.

Piotr Rymaszewski, Prezes NFI Octava S.A.

Kompetencje i niezawodność pracowników spółki METRO są jednym z najważniejszych argumentów skłaniających nas do rekomendowania METRO PROPERTIES jako preferowanego zewnętrznego zarządcy obiektu.

Agata Nowakowska, Rossmann

O współpracy z firmą METRO PROPERTIES możemy mówić jedynie w samych superlatywach: począwszy od negocjacji biznesowych, przez negocjacje umów, sprawną ich realizację, aż po otwarcia sklepów. METRO PROPERTIES cechuje niezwykle profesjonalne podejście, ale też życzliwi i pomocni pracownicy. Praca z METRO PROPERTIES jest dla nas przyjemnością- Agata Nowakowska, Rossmann.

Wojciech Normand Wiceprezes DEICHMANN

Współpracuję z METRO PROPERTIES od bardzo wielu lat. Jesteśmy obecni w większości Centrów Handlowych w Polsce i porównując dane, to METRO w wyniku skutecznych optymalizacji, ma jedne z najniższych kosztów wspólnych na rynku!

Rafał Socha Director MEDIA MARKT

Istotne dla nas jest wsparcie marketingowe, jakie otrzymujemy od Metro Properties. Przekłada się ono na konkretne korzyści, takie jak wzrost liczby klientów odwiedzających nasz sklep a co za tym idzie na wzrost naszych obrotów.