Filozofia - nasza misja

Naszą misją jest nowatorskie i odpowiedzialne podejście do projektów, skutkujące zrównoważonym wzrostem wartości zarządzanych przez nas nieruchomości.

Jako spółka należąca do koncernu METRO Group znamy potrzeby i wyzwania firm operujących na rynku handlu detalicznego i szeroko pojętego rynku nieruchomości komercyjnych. Korzystając z indywidualnie dostosowanych i innowacyjnych koncepcji, łączymy istotę tej działalności z posiadaną przez nas wiedzą na temat zarządzanych nieruchomości.

W METRO PROPERTIES Poland zwracamy szczególną uwagę na cały cykl życia nieruchomości. W ten sposób zapewniamy optymalne wykorzystanie inwestowanego przez naszych partnerów kapitału. To właśnie dzięki tej strategii z powodzeniem realizujemy cel zrównoważonego wzrostu wartości zarządzanych przez nas nieruchomości.

Wizja strategiczna, znajomość każdej lokalizacji i dbałość o szczegóły lokalnych uwarunkowań są kluczem do zarządzania aktywami naszego portfolio.

Stały zespół specjalistów, bieżąca aktualizacja danych o zarządzanych przez nas nieruchomościach i partnerach, znajomośc trendów rynkowych wsparta dwudziestoletnim doświadczeniem w branży są naszą największą siłą.
Renata Kinde-Czyż, Prezes Zarządu METRO PROPERTIES Poland