Property Management

Managerowie METRO PROPERTIES rozumieją, że sukces przedsięwzięcia zależy od ich pracy. Zaangażowanie, entuzjazm i motywacja sprzyja kształtowaniu pozytywnej atmosfery i dobrych relacji z najemcami.

Dzięki temu wdrażanie nowych rozwiązań i strategii jest wiele prostsze i skuteczniejsze, ponieważ następuje przy współpracy i aprobacie ze strony Najemców. Nasi Najemcy otrzymują od nas pełne wsparcie a lokalny zespół zarządców jest zawsze do ich dyspozycji.

Zadaniem managerów pracujących w zarządzanych przez nas Centrach Handlowych jest nie tylko planowanie i pilnowanie budżetów oraz zapewnienie płynności w bieżącej działalności, ale także tworzenie i wzmacnianie więzów z lokalnymi społecznościami poprzez wspieranie stowarzyszeń, izb handlowych czy budowanie odpowiednich relacji z miejscowymi władzami i reprezentującymi ich służbami.

W naszej pracy kładziemy szczególny nacisk na nadzór nad bieżącym funkcjonowaniem zarządzanego obiektu:

  • administracją,
  • utrzymaniem czystości,
  • estetyką i zapewnieniem bezpieczeństwa.

To kluczowe czynniki, na które zwracają uwagę nasi partnerzy biznesowi i odwiedzający nas Klienci.

Paweł Kurcz, Dyrektor Dywizji ds. Zarządzania Centrami Handlowymi

Managerowie METRO PROPERTIES zarządzający Centrami Handlowymi to profesjonaliści posiadający rozległą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych.
Twój kontakt

Paweł Kurcz

Dyrektor Dywizji ds. Zarządzania Centrami Handlowymi

+48 22 500 0030